Головна > Новини > Робочий візит соціальних працівників столиці у Полтаву

Робочий візит соціальних працівників столиці у Полтаву

З 7 по 9 жовтня за ініціативи Київського центру соціальних служб відбулася робоча поїздка заступників директорів районних в м. Києві центрів соціальних служб до м. Полтави.  Під час зустрічі відбулося ознайомлення з роботою Полтавського міського центру соціальних служб, його співпраці з громадськими організаціями, суб’єктами соціальної роботи.

В рамках візиту спеціалісти м. Києва мали змогу взяти участь у круглому столі, що відбувся у міськвиконкомі із представниками структурних підрозділів Полтавської міської ради, громадськими організаціями. В ході круглого столу обговорювались питання створення та становлення Полтавського міського центру соціальних служб, його досягнення та труднощі, взаємодію із суб’єктами соціальної роботи та громадськими організаціями.

         Протягом двох днів спеціалісти центрів соціальних служб м. Києва відвідали та ознайомились з роботою Полтавського міського ЦСС, Полтавського центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі, «Тато –хабу» (взяти участь у міні тренінгу щодо недопущення домаганням в громадських місцях), Центру для жінок, які перебувають у складних життєвих обставинах, Кризової кімнати для постраждалих від домашнього насильства.

         Київський міський центр соціальних служб висловлює щиру вдячність за теплий прийом та гостинність: заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ользі Борисенко, директору Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради Олені Ромас,  директору Полтавського міського центру соціальних служб Любові Векленко, директору Благодійної організації «Світло надії» Роману Дрозду, директору притулку для жінок благодійної організації «Світло надії», керівнику Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі Олені Чикуровій, регіональній консультантці Фонду ООН у галузі народонаселення з питань протидії та запобігання домашньому насильству Юлії Труновій  та спеціалістам вищезазначених закладів.

Окрема подяка фахівцю соціальної роботи  Полтавського міського центру соціальних служб Людмилі Калапіщак та екскурсоводу Марині Голубничій за можливість глибше пізнати історію міста та доторкнутися до його культурного життя.

Під час відвідування Полтавського ЦССКруглий стіл у міськвиконкомі із представниками структурних підрозділів Полтавської міської ради, ГОПрацівники Центрів соціальних служб столиці у полтавському «Тато –хабі»Соціальні працівники столиці ознайомились із культурним життям Полтави