Головна > Новини > Мережа центрів соціальних служб долучилась до Другого патріотичного велопробігу, присвяченому Дню захисників і захисниць України

Мережа центрів соціальних служб долучилась до Другого патріотичного велопробігу, присвяченому Дню захисників і захисниць України

14 жовтня відбувся Другий патріотичний велопробіг, присвячений Дню захисників і захисниць України. Більше 200 учасників велопробігу, серед яких учасники АТО/ООС та члени їхніх сімей, соціальні працівники та представники громадських організацій, а також свідомі кияни, долали велошлях з Михайлівської площі до Державного Прапора України, біля Національного музею історії України у Другій світовій війні. Саме тут відбулося вже традиційне спільне фото та вручення учасникам «Медалі фінішера» Другого патріотичного велопробігу, спрямованого на посилення суспільної уваги та турботи до захисників та захисниць України та на підтримку ініціативи громадськості щодо зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

    Організаторами заходу виступили ГО “Центр гуманітарних місій” спільно з мережею центрів соціальних служб за підтримки КМДА у співпраці з ГО «Мотохелп», Центром військово-патріотичного спортивно-стрілецького виховання «Варта Київської Русі», ТМ «Меріда». Медіапартнери: видання Force news; Фото-студія «Легенда АРТ», радіо «Армія FM».

    Нагадуємо мережею центрів соціальних служб з 2015 року в рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» реалізується захід з надання комплексної соціально-психологічної допомоги киянам-учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) киян.

      Фахівці центрів соціальних служб надають соціальні послуги ветеранам та їх родинам: за місцем проживання доступна психологічна, правова, соціально-педагогічна допомога, а також послуги представництва інтересів, здійснюється оцінка потреб сім’ї та соціальний супровід, надається гуманітарна допомога. Проводяться тренінгові заняття, що сприяють соціальній адаптації, підвищенню рівня правової обізнаності, батьківського потенціалу, сприяють покращенню психологічного клімату в родині, попереджують чи долають прояви домашнього насильства; фахівці соціальної роботи допомагають родинам учасників АТО долати соціально-побутові проблеми.

     Важливою частиною процесу соціальної адаптації також є соціокультурні та спортивні заходи. Щорічно за сприяння мережі центрів соціальних служб учасники АТО/ООС і члени їх сімей беруть участь у майже 400 заходах. Вже традиційною стала «Спортивна рибна ловля для учасників АТО/ООС». Цьогоріч  започаткована нова традиція – перший патріотичний велопробіг присвячений Дню українського добровольця, другий рік поспіль триває Велопробіг на Покрови.

Вітальне слово учасникам від голова ГО «Центр гуманітарних місій» Єгора ВоробйоваВелопробіг фіншував біля Державного Прапора України, біля Національного музею історії України у Другій світовій війні«Медаль фінішера» Другого патріотичного велопробігуТрадиційне спільне фото учасників велопробігу