Головна > Новини > Народне визнання

Народне визнання

          «Ми живемо в часи незнаних викликів. Це важко, але я щаслива бути тут і зараз і бути корисною,- вважає Устінова Тетяна, методист Київського міського центру соціальних служб. – Пишаюся усіма своїми колегами – це неймовірні люди! Кожен з нас знаходиться на своїй війні за конкретних людей!».

     14 жовтня під час велопробігу до Дня захисників та захисниць України Тетяна  отримала від спільноти ветеранів медаль «За сцілення людських душ». В соціальній сфері Тетяна Володимирівна працює більше 20 років. Зараз у КМЦСС Тетяна Устінова надає психологічні консультації учасникам АТО/ООС та членам їхніх сімей, керує реалізацією програми “Турбота. Назустріч киянам”, опікується проектом «ТУРБОТА HUB (вільний простір в Михайлівському Золотоверхому).

    У спілкуванні Тетяна проста та щира. Тетяна – ентузіаст своєї справи. Людина з великої літери. Вона має золоте серце, яке без останку віддає людям; самовіддано дарує світло та тепло своєї душі тим, хто цього потребує.

     Вітаємо колегу  та пишаємось її достойним визнанням!

Під час вручення медалі Тетяні УстіновійУ міцному колі колег та партнерівСвідоцтво та медаль «За сцілення людських душ»Вручення проходило під час велопробігу до Дня захисників та захисниць України