Головна > Новини > «Ефективна комунікація з літніми людьми та збереження власного психологічного здоров’я за стресових умов (пандемія COVID-19)»

«Ефективна комунікація з літніми людьми та збереження власного психологічного здоров’я за стресових умов (пандемія COVID-19)»

Протягом трьох тижнів на базі Київського міського центру соціальних служб спеціалістами Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН проводився цикл дводенних навчань «Ефективна комунікація  з літніми людьми та збереження власного психологічного здоров’я за стресових умов (пандемія COVID-19)».

 Завдяки цьому заходу працівники територіальних центрів соціального обслуговування, районних центрів соціальних служб, пансіонату ветеранів праці та геріатричного пансіонату міста Києва мали змогу підвищити свій рівень знань щодо психологічних особливостей осіб, які знаходяться на етапі пізній дорослості, та щодо  ефективної комунікації з літніми людьми. Серед тем, що опрацювали учасники, збереження власного психологічного здоров’я за стресових умов в питаннях надання соціальних послуг людям похилого віку.

Відкриття семінарів. Вітальне слово заступника директора КМЦ Савченко ОлениУчасниками стали працівники територіальних центрів соціального обслуговування, РЦ, пансіонату ветеранів праці та геріатричного пансіонату міста КиєваВ ході навчанняВручення свідоцтв про навчання