Головна > Новини > Проведено навчання для фахівців Подолу щодо роботи з родинами та особами з проблемами залежностей

Проведено навчання для фахівців Подолу щодо роботи з родинами та особами з проблемами залежностей

На базі  КУ «Київський міський правоборежний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді» для спеціалістів Подільського районного центру соціальних служб з 23 вересня до 21 жовтня 2021 року проходили навчанння з питань підготовки спеціалістів соціальної сфери до роботи з родинами та особами з проблемами залежностей.

     Протягом підготовки спеціалісти отримали необхідну базу знань для роботи з членами сімей, у яких є проблемами алко-, нарко- та ігровою залежностями від фахівців КНП «Київська міська наркологічна клінічна лікарня «Соціотерапія» та Київського міського центру соціальних служб. Під час проведення семінарів були розглянуті питання харчової залежності, інтернет-залежності, безпеки дітей в Інтернеті, ігроманії тощо.

     Підводячи підсумки навчання Крисов Леонід Петрович, Майстер соціальної роботи, методист Київського міського центру соціальних служб вручив сертифікати всім учасникам  семінарів.

Спікерами виступили фахівці КМЦ, Правобережного центруНаприкінці навчання учасники отримали сертифікатиВ ході семінаруУчасниками навчання стали працівниками Подільського РЦ