Головна > Новини > У столиці проведено форум «Наставництво – шлях до успіху!»

У столиці проведено форум «Наставництво – шлях до успіху!»

«Напрацьований алгоритм ляже в основу пілотного проекту, що буде реалізовуватися у наступному році» – підсумовує результати форуму «Наставництво – шлях до успіху!» начальник відділу організації навчання для сімейних форм виховання Київського міського центру соціальних служб Любов Лоріашвілі. Форум, що відбувся 29 та 30 жовтня у столиці, був організований ГО “СПОК” спільно з Мережею центрів соціальних служб м. Києва, ГО «Асоціація наставництва» та «Лайтхаус» за підтримки Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) КМДА. Форум є одним із кроків  на шляху розвитку наставництва в громаді Києва як технології неформальної освіти для підлітків з числа дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування.

      Перший день форуму був пошуковим, де напрацьовувались  можливі форми і  види наставництва. В цій роботі брали участь спеціалісти Служби у справах дітей та сім’ї КМДА, районних Центрів соціальних служб м. Києва, представників Професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) Києва та громадських організацій. На другий день форуму тривали майстер-класи для діючих наставників та тих, хто цікавиться питанням впровадження наставництва.

     Важливим досягненням форуму стало залучення до професійної розмови саме представників ПТНЗ, які в майбутньому стануть важливою ланкою у реалізації процесу впровадження наставництва. Також в ході зустрічі розглядалися питання наставництва над сім’єю та над дитиною, яка опинилась у складних життєвих обставинах.

     Форум покликаний сприяти розповсюдженню важливості тематики наставництва, залученню нових кандидатів у наставники з чиста молоді та молодих сімей, підвищенню мотивації діючих волонтерів-наставників.

Під час пошукового семінару в рамках форуму «Наставництво - шлях до успіху!»
Під час пошукового семінару в рамках форуму «Наставництво – шлях до успіху!»
Фахівці із соціальної роботи ЦСС м. Києва напрацьовують алгоритм діяльності за напрямом впровадження наставництва.
Фахівці із соціальної роботи ЦСС м. Києва напрацьовують алгоритм діяльності за напрямом впровадження наставництва.