Головна > Новини > Яскраві миті фестивалю «Повіримо у себе»: у КМДА журі оцінює роботи напряму «Прикладне мистецтво»

Яскраві миті фестивалю «Повіримо у себе»: у КМДА журі оцінює роботи напряму «Прикладне мистецтво»

«Бажаємо вам творити для себе і ділитися цією радістю з усіма, – звернулася до учасників 30-го Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе» Віта Зіневич, методист Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів, Голова журі напряму «Прикладне мистецтво». Вона також зазначила: «Складно, але приємно оцінювати різномаїття, добре, що ви прагнете виразити себе у різних матеріалах, композиціях. Бажаю у всьому шукати свій шлях!».

     10 листопада у КМДА відбулося оцінювання 420 творчих робіт напряму «Прикладне мистецтво», яке ознаменувало старт 30- го ювілейного Київського міського фестивалю творчості «Повіримо у себе». Роботи оцінювались у 16 підномінаціях напряму та 4 вікових категоріях. Переможці конкурсного відбору за доброю традицією візьмуть участь в експозиції, яку буде розміщено у Муніципальній галереї мистецтв (вул. Т. Драйзера, 6).

      Загалом учасниками фестивалю, що триває з вересня по грудень 2021 року  вже стали близько 1 000 обдарованих дітей та молоді з інвалідністю. Вони  продемонструють свої таланти та можливості, розкриють свій творчий потенціал у 10 номінаціях, що об’єднані у 4 творчі напрями, а саме: «Сценічні жанри» (вокально-хорова, хореографія, інструментальна, виконавче мистецтво); «Прикладне мистецтво (образотворче мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво, нерукотворне мистецтво); «Літературна творчість» (авторська поезія та проза); «Сучасні технології» (аудіовізуальне мистецтво, модерація).

      В рамках фестивалю дистанційно триває оцінювання творчих робіт за напрямами: «Сучасні технології» та «Літературна творчість». Крім того, з 16 листопада розпочнеться конкурс для учасників напряму «Сценічні жанри».

       Зауважимо, що 30 ий Фестиваль має два формати проведення – конкурсний (з вибором кращих учасників та визначенням переможців) та презентаційний під назвою «Фани фестивалю» (з відсутністю конкурсної складової та відзначенням тільки власних творчих здобутків учасників).

     За перебігом фестивалю можна спостерігати за посиланням: www.facebook.com/festivalpovervsebiya  та https://instagram.com/festival_social_kyiv…  

     Нагадуємо організатори фестивалю: Київський міський центр соціальних служб за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА у партнерстві з Департаментом культури КМДА, Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів, Департаментом соціальної політики КМДА, Київським міським палацом ветеранів, Київським міським палацом дітей та юнацтва.

У КМДА представлені творчі роботи учасників 30-го Київського міського фестивалю творчості «Повіримо у себе»Журі на чолі з Головою Вітою Зіневич готові до оцінювання робітЧлени журі у творчій взаємодіїРоботи за напрямом «Прикладне мистецтво»