Головна > Новини > Закриття фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю “БАРВИ НАДІЇ”

Закриття фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю “БАРВИ НАДІЇ”

12 листопада 2021 року відбулося закриття фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «БАРВИ НАДІЇ» за підтримки Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Урочиста церемонія закриття проходила у клубі за місцем проживання «Молоді серця» з дотриманням карантинних обмежень.

На фестивалі були присутні почесні гості – заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Анатолій Невмержицький, керівник програм та проєктів громадської організації «Інтегрум» Катерина Сидорчук.

Анатолій Невмержицький подякував усім учасникам фестивалю за активну участь, відзначив високий рівень майстерності творчих робіт і виступів та вручив грамоти і подарунки учасникам фестивалю, присутнім на заході. З теплими словами вдячності та підтримки він звернувся до матерів та вручив їм квіти.

Ще одним сюрпризом на заході були солодкі подарунки та ілюзіон шоу, які надала громадська організація «Театраліум-ЮА».

Висловлюємо подяку за щорічну допомогу в проведенні фестивалю та наданні подарунків для учасників – компанії  «Камелія-К»,  громадській організації «Інтегрум», ТОВ «Райдуга Трейд»,  громадській організації «Театраліум-ЮА».

Нагадаємо, фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «БАРВИ НАДІЇ» тривав з 08 по 12 листопада і проводився у онлайн форматі. Усі роботи та виступи учасників фестивалю розміщені на сторінці Печерського районного у місті Києві центру соціальних служб у фейсбук https://bit.ly/3C7hsZt

«Барви Надії» – це традиційний та однин із найбільш масових районних заходів для дітей та молоді з інвалідністю, який проводиться до Міжнародного дня інвалідів (03 грудня).

Головною метою проведення фестивалю є соціальна адаптація та інтеграція в суспільство дітей та молоді з інвалідністю.

Учасники фестивалю: діти та молодь віком від 4 до 35 років, які проживають у Печерському районі міста Києва.