Головна > Новини > «Робота професійних команд центрів реабілітації»

«Робота професійних команд центрів реабілітації»

     «Щиро вдячна за змістовні і актуальні курси!»- саме таким був відгук спеціаліста ЦСПРДМФО Оболонського району Міненко Анни наприкінці навчання з підвищення професійної компетентності. 15 та 16 листопада за ініціативи Київського міського центру соціальних служб для працівників центрів реабілітації дітей та молоді з інвалідністю мережі ЦСС столиці  проведено поглиблений курс навчання на тему: “Робота професійних команд центрів реабілітації”.

      Директор КМЦ Колобова Я.В. привітала учасників професійної зустрічі та ознайомилась із діяльністю Центрів, робота яких була презентована. Учасники курсу мали змогу дізнатись про модель та цікавий досвід роботи Амбулаторного відділення №25 Медико-соціальної реабілітації осіб  з психічними порушеннями ТМО “Психіатрія”. Вкрай особливим стало для спеціалістів мережі відвідування дитячого центру громадської організації «Відчуй».

    В ході навчання учасники жваво розглядали принципи формування мультидисциплінарної команди, основи командної роботи та роль керівника, а також  питання критеріїв оцінювання розвитку реабілітаційних центрів для дітей та молоді з інвалідністю.

    Як результат курсів щодо ознайомлення спеціалістів з різними видами професійних команд із відпрацюванням навичок мультидисципілнарної роботи, стане більш злагоджена робота центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, а і відповідно підвищення якості надання послуг їх отримувачам.  

Під час ознайомчих екскурсійВ ході відвідування ГО «Відчуй»Директор КМЦ Колобова Я.В. ознайомилась із досвідом роботи за напрямомВ дружньому професійному колі працівників ЦСПРДМФО