Головна > Новини > Свою творчість представили учасники напряму “Сценічні жанри” 30-го фестивалю “Повіримо у себе”

Свою творчість представили учасники напряму “Сценічні жанри” 30-го фестивалю “Повіримо у себе”

«Якось дивно влаштований мій живіт: ложка супу у ньому ніяк не вміщується, а ось вафлі та тістечка дуже добре» – на сцені Київського міського палацу ветеранів ділився жартами  Охріменко Ілля. 17 листопада  відбувся концерт-зйомка виступів учасників творчого напрямку “Сценічні жанри” 30-го фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Повіримо у себе”. Пандемія та розвиток сучасних  ІТ- технологій внесли корективи у формат проведення фестивалю. В онлайн форматі на сторінці фестивалю (https://www.facebook.com/festivalpovervsebiya/?ref=br_rs) можна було переглянути власні відео виступів тих учасників, які не мали змоги виступити у день концерту – зйомки.

     Номери були представлені у традиційних фестивальних номнаціях: вокально-хорова, інструментальна, хореографія та виконавче мистецтво. Також на фестивалі відбулася прем’єра: у кожній номінації вперше у конкурсній програмі з’явилися інтегровані виступи учасників.

     Протягом тижня триватиме оцінювання номерів  членами журі, а ми нагадуємо, що 4 грудня відбудеться підведення підсумків фестивалю за усіма номінаціями.  

Виступ Охріменко Іллі на фестиваліНа сцені Київського міського палацу ветеранів Романенко Таміла із стендапомВ онлай форматі власні відео учасниківЗапис концерту-злагоджена робота команди