Головна > Новини > Працюємо разом на досягнення результату!

Працюємо разом на досягнення результату!

    19 листопада відбувся тренінг з багаторічними партнерами мережі ЦСС – КНП «Київська міська клінічна лікарня «Соціотерапія» (далі – лікарня). Однак, цього разу спілкування було в рамках надання методичної підтримки від Київського  міського центру соціальних служб партнерів в контексті надання ними соціальної послуги за державним стандартом з соціально-психологічної реабілітації осіб із залежністю від наркотичних засобів чи психотропних речовин.

         Враховуючи, що Лікарня є надавачем соціальної послуги за стандартом з соціально-психологічної реабілітації осіб із залежністю від наркотичних засобів чи психотропних речовин з вересня 2021 року за кошти міського бюджету, то очевидно, що питань щодо застосовування норм стандарту чимало. Взагалі, це  позитивна практика, коли медичні установи прагнуть надавати послуги згідно соціальних стандартів.

         Отож, в рамках жвавої професійної дискусії, в якій брали участь крім фахівців Київського міського центру (Леонід Крисов, Олена Савченко, Людмила Черкашина) і одна із розробниць даного стандарту – Пархоменко Велта, керівник ГО «Еней», соціальні та медичні працівники Лікарні мали можливість задати практичні питання та отримати відповіді. Оскільки надання такої послуги у форматі Держстандарту фактично вперше для історії соціальної роботи м. Києва, то сподіваємось столичний досвід буде мати продовження.

      Щиро сподіваємось, що знання, які отримали всі учасники під час зустрічі підуть на  користь та якісну, професійну допомогу киянам!

        Дякуємо колегам, партнерам за співпрацю!

У жвавій дискусії
У жвавій дискусії
Пархоменко Велта, керівник ГО «Еней» ділиться власним досвідом
Пархоменко Велта, керівник ГО «Еней» ділиться власним досвідом