Головна > Новини > Розпочато акцію «16 днів проти насильства»: виставка «Річ у тім 2.0» та маніфест «Київ проти домашнього насильства!»

Розпочато акцію «16 днів проти насильства»: виставка «Річ у тім 2.0» та маніфест «Київ проти домашнього насильства!»

25 листопада у столиці співробітники мережі центрів соціальних служб м. Києва та Служби у справах дітей та сім’ї КМДА долучились до низки заходів міжнародної акції «16 днів проти насильства». В цей день  відбулося відкриття виставки «Річ у тім: 2.0» на Спортивній площі, за участі першої леді Олени Зеленської, представників міністерств, посольств та активістів.   На завершення Акцii Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина та Міністр соціальної політики України Марина Лазебна жваво цiкавились друкованими матеріалами соціального спрямування, що були прeдставленi на Aкцii, питаннями  мiжгалузевої взаємодii. Було надзвичайно приємно, що високопосадовцi вiдзначили як позитивну модель роботи за цим напрямом.

     Окрім цього працівники мережі центрів соціальних служб м. Києва та Служби у справах дітей та сім’ї КМДА долучились до акції, що проходила у сквері І.Котляревського, за участі заступника голови КМДА Марини Хонди та Голови постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марини Порошенко. Під  час заходу відбулася презентація скульптури «Дерева Перемоги», що символізує об’єднання зусилля в боротьбі з насильством,  а соціальні працівники закликали мешканців та гостей столиці до створення спільного маніфесту «Київ проти домашнього насильства!».

      Метою акції  «16 днів проти насильства» – донести до кожної людини, що насильству немає виправдання, кожна потерпіла особа має право бути почутою! Відповідальність кожного з нас не залишитись байдужим до випадків насильства та сформувати нульову толерантність до цього ганебного явища!

Соціальні працівники столиці під час відкриття виставки «Річ у тім:2.0»Марина Лазебна цiкавиться друкованими матеріалами соціального спрямуванняВідкриття акції у сквері і. КотляревськогоПід час створення маніфесту «Київ проти домашнього насильства»