Головна > Новини > «Не мовчи про важливе!»

«Не мовчи про важливе!»

25 листопада 2021 року на фасаді Київського міського центру соціальних служб (КМЦСС) підсвічено банер: «Не мовчи про важливе!», спрямований на підвищення рівня обізнаності населення та формування нульове терпимості до будь-яких проявів насильства та дискримінації у межах щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» (далі – Акція).

В рамках Акції , яка триває з 25 листопада по 10 грудня, спеціалісти мережі Центрів соціальних служб столиці долучаться до проведення низки просвітницьких акцій з питань протидії домашньому насильству. Протягом акції працівники ЦСС здійснюватимуть експертне консультування з питань домашнього насильства, розповсюджуватимуть друковану продукція з координатами, куди звернутися за допомогою у ситуації насильства.

«На гарячу лінію Національної поліції за 2021 рік надійшло понад 25 тисяч звернень з питань домашнього насильства у столиці. Прогнозуємо,що збільшення цифри звернень є наслідком покращення інформування з питань насильства, проведення інформаційних заходів та роботи телефону довіри» – зауважує головний спеціаліст Служби у справах дітей та сім’ї КМДА, координатор напряму запобігання та протидії домашньому насильству Ковальова Ярослава.

«Станом на 01.10.2021 до мережі районних у м. Києві центрів соціальних служб надійшло 4 914 заяв/повідомлень, кожне з яких опрацьовано соціальними працівниками, уповноваженими особами Служб у справах дітей та сім’ї, Національною поліцією України» – зазначає методист КМЦ, координатор напряму Монастирецька Тетяна.

Банер «Не мовчи про важливе!» на фасаді будинку за адресою, вул. Довженка, 2, де розміщується КМЦ, буде підсвічено до кінця акції «16 днів проти насильства». Актуальність та важливість привернення уваги до проблем домашнього насильства є наразі предметом постійної та нагальної уваги працівників мережі ЦСС столиці, а запорукою успішності надання якісної підтримки, зокрема і в питаннях протидії насильству – взаємодія з партнерськими державними та громадськими організаціями.

На фасаді КМЦСС засвітився банер: «Не мовчи про важливе!Спеціалісти КМЦ під час акції «16 днів проти насильства»Фрагмент сюжету на ТРК «Київ» щодо підсвічення банерРазом проти насильства!