Головна > Новини > Патронат. Особливості впровадження послуги

Патронат. Особливості впровадження послуги

Найкращий спосіб захистити дитину – це підтримати її рідну сім’ю. Один із способів підтримки- це сімейний патронат, спрямований на забепечення прав кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

Нещодавно, 22 листопада, в приміщенні Київського міського центру соціальних служб відбулася робоча зустріч спеціалістів КМЦ, Служби у справах дітей та сім’ї КМДА та Голосіївської, Оболонської і Святошинської РДА, де вже функціонують патронатні сім’ї.

Предметом зустрічі стало обговорення питань подальшої взаємодії та роботи відповідно до постанови КМУ від 20.08 2021 №893 «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною». В ході зустрічі були обговорено нову постанову, яка має досить вагомі зміни на відміну від попередньої. Разом з тим фахівцями із соціальної роботи розглядалися питання щодо роботи міждисциплінарних команд з надання соціальної послуги, та інші важливі питання.

Нагадуємо, якщо ви готові допомогти та захистити дітей, які цього потребують, а саме, стати патронатним вихователем, ви можете дізнатись більш детальну інформацію у спеціалістів районних центрів соціальних служб.

Зустріч спеціалістів КМЦ та ССДС
Зустріч спеціалістів КМЦ та ССДС
Заступник директора КМЦ Савченко Олена в ході спілкування
Заступник директора КМЦ Савченко Олена в ході спілкування