Головна > Новини > «Я вірю, що я можу..»

«Я вірю, що я можу..»

А що саме можу? З відповіді на це питання почався для кожного учасника арт-практикум на тему: «Нейро-арт в темі професійного вигорання», що відбувся 26 листопада на базі Київського міського центру соціальних служб.

Захід проходив з метою профілактики професійного вигорання працівників та підвищення компетентності спеціалістів мережі ЦСС м. Києва в рамках угоди про співпрацю з ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії». Своїм досвідом роботи по темі із фахівцями соціальної роботи ділилася практичний психолог, арт-терапевт Андрушко Наталія.

Вона ознайомила учасників заходу з особливостями застосування некласичної нейрографіки, яку можна адаптувати під роботу із клієнтом. В ході зустрічі фахівці відпрацювали на практиці методики застосування нейроліній як техніки психологічної самодопомоги, що спрямовані на пошук та закріплення ресурсу, гармонізацію та заспокоєння внутрішнього стану. З під рук фахівців мережі ЦСС виходили «чарівні» нейролінії, а в цей час під за підтримки досвідченого тренера відбувався процес пошуку відповідей на важливі питання.

Щиро вдячні Інні Івженко та Наталії Андрушко за можливість розвитку та нові творчі горизонти!

В ході арт-практикуму на базі КМЦСтворюємо нейрографіку!Тренер заходу Андрушко Наталія у творчому спілкуваннУчасники арт-практикуму зі своїми творчими доробками