Головна > Новини > «Робота із соціальними партнерами щодо профілактики негативних явищ в учнівському середовищі в умовах адаптивного карантину» -це важливо!

«Робота із соціальними партнерами щодо профілактики негативних явищ в учнівському середовищі в умовах адаптивного карантину» -це важливо!

30 листопада відбувся Всеукраїнський вебінар  «Робота із соціальними партнерами щодо профілактики негативних явищ в учнівському середовищі», де серед учасників був запрошений і КМЦСС. Оскільки партнерство між мережею ЦСС та закладами професійно-технічної освіти, яке триває вже понад 15 років, звітувати перед колегами –освітянами було про що. Враховуючи, що тематика передбачала висвітлення досвіду співпраці останніх років під час карантину, то Людмила Черкашина Л.Б., заступник директора – начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи, презентуючи напрацювання колег, зазначила, що формат роботи  в дистанційному режимі теж був певним викликом для працівників соціальних служб. Профілактичні лекції, тренінги, бесіди проводились як в режимі онлайн, так і в офлайн: майже півтори тисячі осіб були учасниками індивідуальних та групових заходів з профілактики. Окрім того спеціалісти районних соціальних служб за запитом консультували у складі мультидисциплінарної команди переважно безпосередньо представників учнівської молоді, особливо в разі надання соціальної підтримки у «гострій» ситуації. В різних форматах надавались консультації молодим людям з питань хімічної залежності та зловживань психотропними речовинами- понад 250 особам надали підтримку та роз’яснення.

Також на постійній основі представники педагогічної спільноти системи профтехосвіти є учасниками заходів з підвищення професійної компетенції. Зокрема, 16 осіб пройшли 6-місячне навчання та отримали відповідні сертифікати щодо підготовки консультантів з хімічної залежності, у жовтні освітяни взяли участь у форумі по популяризації наставництва. В перспективних планах- розвивати наставництво для дітей-сиріт та осіб з  їх числа, які навчаються в закладах профтехосвіти, допомагаючи їх становленню та соціалізації .

Працівники про взаємодію з між мережею  та мережею ПТО
Працівники про взаємодію з між мережею та мережею ПТО
 Спілкування в онлайн форматі може бути продуктивним.
Спілкування в онлайн форматі може бути продуктивним.