Головна > Новини > «Для на це просто свято»!

«Для на це просто свято»!

     Саме так сприймає Лілія з Деснянського району, мати Софії, дівчини з інвалідністю, отримання двічі на тиждень допомоги у вигляді продуктів харчування. Такі набори завдяки співпраці Київського міського центру соціальних служб з БФ «Тарілка – Київ» наразі отримують 8 сімей Києва, які перебувають в складних життєвих обставинах і отримують соціальні послуги в мережі районних центрів соціальних служб. Отримання наборів- реальна допомога сім’ям з дітьми, які не завжди мають змогу купити певні продукти через їх високу вартість, триватиме до кінця року. 

    «Висловлюємо Вам щиру подяку за допомогу для нашої великої родини. Зараз щодня ціни на необхідні продукти зростають. Мусимо робити вибір, чи оплатити комунальні послуги, чи купити дітям їсти. А з настанням холодів, постає нагальна потреба – придбати теплий одяг і взуття. Ваша підтримка надає можливість забезпечити базові потреби дітей. Найменша донечка вперше спробувала рибу завдяки Вам. А сьогодні вперше побачили авокадо. Бажаємо Вам міцного здоров’я та процвітання»- з вдячністью Олекандр з Шевченківського району, батько 4 дітей.

Видача наборів відбувається в рамках співпраці КМЦ та БФ «Тарілка-Київ»Софія з Деснянського району радіє наборамСім’я багатодітного Олександра з Шевченківського району отримала харчові набориВ набори входять базові продукти для сімей з дітьми