Головна > Новини > Київський міський центр у вирі заходів кампанії «16 днів проти насильства»

Київський міський центр у вирі заходів кампанії «16 днів проти насильства»

Київський міський центр соціальних служб продовжує долучатись до  низки  заходів в рамках щорічної Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».  4 грудня в парку «Сирецький», а та 5 грудня  в парку «Наталка» методист Київського міського центру соціальних служб Монастирецька Тетяна взяла участь в інформаційно-просвітницьких заходах щодо протидії та запобігання домашньому насильству. Мешканці та гості столиці мали можливість отримати фахову консультацію та друковані інформаційні матеріали.

7 грудня  відбулося  експертне консультування на Національній гарячій лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації. Клієнти, які звернулись на гарячу лінію,  отримали вичерпну інформацію про свої права та конкретний алгоритм дій у випадку домашнього насильства, а також про соціальні послуги мережі центрів соціальних служб м. Києва для  постраждалих осіб.

8 грудня для студентів 4 курсу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова  –майбутніх соціальних працівників  Тетяна Монастирецька  провела  гостьову лекцію щодо нормативно-правової бази з питань запобігання та протидії домашньому насильству, а також системи надання допомоги постраждалим особам від домашнього насильства/та насильства за ознакою статі в м. Києві.

 Нагадуємо, Всесвітня кампанії «16 днів проти насильства», а відповідно і всеукраїнська кампанія триває з 25 листопада до 10 грудня і спрямована на привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; активізацію руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства; проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства; формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:

– 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
– 1 грудня – Всесвітній день солідарності людей з ВІЛ-позитивними людьми;
– 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
– 3 грудня – Міжнародний день людей з  інвалідністю;
– 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
– 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
– 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Триває інформаційна кампанія «16 днів проти насильства»Під час акції у парку «Наталка»Методист КМЦ Монастирецька Тетяна консультує на гарячій лініїПід час лекції для студентів НПУ М.П.Драгоманова