Головна > Новини > Церемонія нагородження переможців фестивалю «Повіримо у себе»

Церемонія нагородження переможців фестивалю «Повіримо у себе»

«Фестиваль змінював та формував мене як творчу особистість, допомагав розкрити таланти, давав можливість спробувати себе у різних жанрах, зрозуміти, що я можу та вмію» – зазначає Леся Сакало, багаторічна учасниця фестивалю, переможець загальноміського конкурсу «Кращий молодий соціальний працівник м. Києва» -2016.

     3 грудня у приміщенні концертно-танцювального залу «Ровесник» відбулася церемонія нагородження переможців 30- го ювілейного Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе». На захід завітали заступник голови КМДА Марина Хонда та Голова постійної комісії Київради Марина Порошенко, які привітали і підтримали учасників фестивалю. Від організаторів фестивалю Марина Хонда та Марина  Порошенко отримали почесне звання «Амбасадор фестивалю».

    А організаторами цьогорічного фестивалю творчості виступили Київський міський центр соціальних служб за участі Департаменту культури КМДА, Департаменту молоді та спорту КМДА, Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів, Київського міського палацу ветеранів, управлінь соціального захисту РДА та  за сприяння Служби у справах сім’ї та дітей КМДА.

      150 переможців фестивалю отримали унікальну можливість поспілкуватися з членами журі, почесними та зірковими гостями, серед яких Леся Горова, Народна артистка України, член Національної спілки композиторів України, автор і виконавиця власних творів, викладач Київської дитячої Академії мистецтв;Алла Горбунова, культурологиня, мистецтвознавець, голова правління та творчий керівник Міжнародного Благодійного Фонду «Соняшник»; учасники поп-гурту «Зорептах»,що подарували пісню-гімн фестивалю «Повір у себе».

Серед подарунків, які отримав кожен лауреат: диплом, статуетка,  футболка, іграшка, а далі призи  розподілялися відповідно до індивідуальних та творчих особливостей учасників. За подарунки висловлюємо вдячність партнерам та друзям фестивалю: «Юнілевер Україна», ТМ «Майський», компанії «Ромстрой МЧС», Благодійному фонду родини Жебрівських, Лізинговій компанії ЕСКА КАПІТАЛ, «Фонду Східна Європа», БФ «Зростай в родині».

      Разом з тим справжнім подарунком стала можливість побувати на святі, поспілкуватися, отримати відео вітання від Марії Бурмаки- Народної артистки України; Тоні Матвієнко – Заслуженої артистки України; Ольги Юнакової-української співачки та в минулому гості фестивалю; Ілони Слуговіної- в минулому учасниці та члену журі фестивалю, п’ятиразової чемпіонки світу та шестиразової чемпіонка Європи з танців на візку  та ін.;та подивитися концерт із виступом Лесі Горової, гурту «Зорептах», Лесі Сакало, Наталії Меєдінової та ін.

       Наразі Фестиваль є відкритим соціокультурним адаптаційним заходом для дітей та молоді з інвалідністю міста Києва та проводиться на засадах рівноправності всіх учасників та ставить за мету створити умови для всебічного розвитку кожного учасника, реалізації творчих здібностей і талантів, надання можливості талановитим дітям з інвалідністю презентувати власну творчість широкому колу глядачів територіальної громади столиці. З 2020 року фестиваль перейшов також у частковий он-лайн формат, тож це розширило аудиторію та наблизило можливості участі.

      Творчий доробок фестивалю-2021, що тривав  з вересня по грудень: близько 1000 учасників у 4 напрямах; 70 творчих робіт за напрямом «Сучасні технології», 9 у «Літературній творчості» та 96 творчих номерів напряму «Сценічні жанри». До конкурсного відбору творчих робіт напряму «Прикладне мистецтво» цьогоріч прийнято 420 роботи у 10 підномінаціях напряму. Кращі роботи будуть експонуватися з 16 грудня у Муніципальній галереї мистецтв (вул. Т. Драйзера, 6).

       Трансляцією церемонії нагородження учасників фестивалю можна спостерігати посиланнями: www.facebook.com/festivalpovervsebiya та на youtube.com/channel/UChTfVUlgasR0w-OwlzV0x4w/video (трансляція супроводжується жестовою мовою).

Вітання від заступника голови КМДА Марини ХондиГолова Постійної комісії Київради Марина Порошенко під час заходуВиступ Олесі Сакало, багаторічній учасниці фестивалю, переможця загальноміського конкурсу «Кращий молодий соціальний працівник м. Києва» -2016Щасливі миті отримання подарунківВ ході спілкування з Лесею ГоровоюВідеовітання від зірок естради учасникам фестивалю