Головна > Новини > Створюємо святкове диво разом!

Створюємо святкове диво разом!

     «Ну, що малеча, потушили пожежу? А тепер всі дружно «вантажимося» у пожежну машину» – покликав водій  і діти гуртом чкурнули  у кузов. Саме робота пожежної команди була найбільш популярною локацією на майданчику. Пожежник, лікар, поліцейський та ще близько 100 професій, у яких могли спробувати себе діти з сімей клієнтів мережі Центрів соціальних служб столиці під час новорічно-різдвяної інтерактивної акції. Захід  організований Київським міським центром соціальних служб за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА, проходив 13 та 15 грудня  у «Місті професій» соціально відповідального дитячого розважального центру «Кідландія», що у ТРЦ «Блокбастер».

      Малеча у супроводі батьків та діти шкільного віку, окрім професій,  опановували й корисні життєвих навички щодо власної гігієни або поведінки у різних життєвих ситуаціях. «Ми витратили всі кошти!- напрочуд радісно кричали діти,- Нумо, заробляти!». І крокували на будівельний майданчик або банк. «Добре, коли в дитини є унікальна можливість навчитися користуватися нехай іграшковими, але грошима, розуміти як витрачати та заробляти. І тут все залежить тільки від неї» – зауважує Наталія, мати 6-річної Софійки.

       В рамках акції діти також відвідали роледром, взяли участь у інтерактивній програмі за участі св. Миколая і символу нового року Тигреняти та отримали солодкі подарунки. Цікава програма та солодощі сприяли тому, що на заході панував яскравий передсвятковий настрій: вражені, усміхнені діти, задоволені батьки.

      Інтерактивний святковий захід охопив 1500 дітей, якими опікується мережа Центрів соціальних служб столиці, зокрема, з сімей, де є складні життєві обставини, насильство, залежності, соціально небезпечні хвороби, діти мають інвалідність. Також в заході взяли участь вихованці дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей та ін. Організація змістовного сімейного дозвілля-частина системної роботи мережі районних центрів соціальних служб із сім’ями м. Києва, які потребують допомоги і підтримки.  

«А ми вже з подарунками!»Під час заходуГотуємо солодкі подарунки від Центрів соціальних служб м. КиєваНайбільш популярна локація- робота пожежника