Головна > Новини > «Мрії здійснюються»!

«Мрії здійснюються»!

16 грудня у Муніципальній галереї мистецтв Деснянського району м. Києва (вул. Т. Драйзера, 6) відбулося відкриття виставки та старт благодійної Різдвяної ярмарки творчих робіт учасників 30-го ювілейного Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе» під назвою «Мрії здійснюються».  У галереї були представлені біля 150 робіт дітей та молоді з інвалідністю.  Організатором соціокультурного заходу виступив Київський міський центр соціальних служб за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА.

     До участі у виставці були запрошені юні митці-автори робіт, їх батьки, фахівці із соціальної роботи та соціальні працівники мережі Центрів соціальних служб м. Києва, а також представники влади  м. Києва.

    Директор Київського міського центру соціальних служб Ярослава Колобова  привітала учасників заходу з прийдешніми святами та зауважила: «Виставка фестивалю цього року- це зазвичай початок наступного фестивалю. Запрошуйте на нього своїх друзів, знайомих. Наше бажання, щоб кожна дитина у місті мала могла взяти участь у фестивалі. А ми будемо шукати для цього нові можливості, нові ресурси, щоб розвивати ваш творчій потенціал».

      Під час заходу для дітей та батьків працювали книжкова та ігрова майстерні від Центральної  Бібліотеки імені Павла Загребельного Деснянського району м. Києва, а наприкінці зустрічі всі бажаючи могли виготовити святкові новорічні листівки у  «Майстерні добра».

       Для широкого кола відвідувачів виставка-ярмарок  працюватиме  з 16 грудня 2021 року по 14 січня 2022 року. Вхід вільний.

Директор КМЦ Ярослава Колобова під час привітання учасниківНа творчому майстер-класі