Головна > Новини > «Св. Миколай» для дітей мережі Центрів соціальних служб столиці

«Св. Миколай» для дітей мережі Центрів соціальних служб столиці

19 грудня у Михайлівському Золотоверхому монастирі Православної церкви України відбувся святковий захід для дітей мережі Центрів соціальних служб м. Києва, в тому числі вихованців дитячих будинків сімейного типу. Митрополит  Київський і всієї України, предстоятель  Православної церкви України Епіфаній зустрівся з дітьми, привітав їх та передав подарунки.

      Свято до Дня св. Миколая було організовано Київським міським центром соціальних служб за підтримки КМЦ «Родинний дім», ГО «Елеос-Україна». На початку зустрічі директор КМЦ Ярослава Колобова щиро привітала дітей та батьків.

    На заході панувала яскрава, весела та святкова атмосфера, що була створена «Тітонькою Зимою», «Св. Миколаєм» та його помічниками-волонтерами Київського міського центру соціальних служб. Також всі, хто завітав на свято, могли зробити святкові фото на новорічній локації, отримати подарунки та понести додому часточку Світла миру з Віфлеєму -символу злагоди та затишку, що передали на захід представники Скаутської ДГО «Відрада».  

Митрополит Епіфаній з дітьми мережі ЦССУ вихорі свята із запальною «Тітонькою Зимою»Директор КМЦ Ярослава Колобова вітає присутніхЯскраве диво у Михайлівському золотоверхому