Головна > Новини > У чарівному світі фотографії

У чарівному світі фотографії

      «Сьогоднішня зустріч – емоційна зарядка для власної внутрішньої дитини», «для нас це по- новаторські, важко, але важливо», «у творчості поринаєш у дитинство» – саме такими були відгуки працівників мережі Центрів соціальних служб столиці на заняття, що відбулося 24 грудня у Київському міському центрі соціальних служб.  Під час арт-практикуму на тему: «Методи фототерапії в роботі з жінками» своїм досвідом щодо створення  фотографії як терапевтичного процесу з прийняття себе ділилася фотограф, психолог, коуч Гашенко Катерина.

     Катерина розкрила особливості роботи з фото, зокрема з селфі,  як діагностичної техніки. Саме на цьому занятті був той нечастий випадок, коли учасники повинні були дивитись у телефон, фотографуватись, малювати на тілі, «бавитись» з фольгою та папером, та виробляти інші нестандартні та незвичні речі.

        Захід проходив з метою профілактики професійного вигорання  працівників та підвищення  компетентності спеціалістів мережі ЦСС м. Києва, за підтримки  ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії».

      Вдячні «чарівницям» Інні Івженко та Катерині Гашенко за можливість розвитку та зросту!

У творчому пориві!Опановуємо «мистецтво» фото та малюнкуСоціальні працівники ЦСС столиці під час арт-практикуму на чолі з Гашенко КатериноюУчасники арт-практикуму: «Методи фототерапії в роботі з жінками»