Головна > Новини > Увага! Останній день роботи виставки! Встигни відвідати!

Увага! Останній день роботи виставки! Встигни відвідати!

До 14 січня у Муніципальній галереї мистецтв Деснянського району м. Києва (вул. Т. Драйзера, 6) працюватиме  виставка творчих робіт учасників 30-го ювілейного Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе» під назвою «Мрії здійснюються». У галереї  представлені біля 150 робіт дітей та молоді з інвалідністю.  Нагадуємо, організатором соціокультурного заходу виступив Київський міський центр соціальних служб за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА.

      Захід, що проводиться  в рамках  фестивалю, спрямований на  виявлення та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, а також  формування у громадськості неупередженого ставлення до людей з інвалідністю ідеї інклюзивного суспільства – суспільства рівних можливостей.

      Виставка відкрита для широкого кола відвідувачів. Вхід вільний. І нехай цією зимою  вас зігріє світло мистецтва!

Кубки  переможців 30-го ювілейного Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе»
Кубки переможців 30-го ювілейного Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе»
Роботи учасників  творчої виставки
Роботи учасників творчої виставки