Головна > Новини > Мережа центрів соціальних служб столиці презентувала план роботи з сім’ями учасників АТО/ООС

Мережа центрів соціальних служб столиці презентувала план роботи з сім’ями учасників АТО/ООС

25 січня у КМДА для покращення співпраці у громаді щодо роботи з сім’ями учасників АТО/ООС у столиці провели круглий стіл. Основною темою для обговорення було налагодження взаємодії між Департаментом соціальної політики, мережею центрів соціальних служб, Центром допомоги учасникам антитерористичної операції і партнерськими організаціями.

Під час засідання задекларовані ініціативи та наміри стануть основою «Плану спільних дій» Київського міського центру соціальних служб та Центром допомоги учасникам антитерористичної операції на 2022 рік в рамках реалізації міська цільова програма «Турбота. Назустріч киянам» 2022-2024, зокрема у частині забезпечення надання комплексної соціально-психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей учасників антитерористичної операції, загиблих (померлих) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі у антитерористичній операції, киян – учасників антитерористичної операції, які перебувають у полоні або зникли безвісти.

«З початком військової агресії на Сході заклади соціального обслуговування столиці активно працюють задля ефективної соціальної допомоги учасникам АТО/ООС. Окрема увага мережі центрів соціальних служб приділяється роботі з сім’ями ветеранів, адже саме комплексний підхід та оцінка потреб отримувачів послуг, дозволяє надати кваліфіковану та дієву соціальну, психологічну чи адаптаційну послугу. Сьогодні разом з колегами ми розпочали новий етап співпраці. Переконана, це дозволить значно покращити взаємодію на різних рівнях і поліпшити надання соціальної допомоги отримувачам, які її потребують», – зауважила директор Київського міського центру соціальних служб Ярослава Колобова.

Вона також наголосила, що заплановані на 2022 рік адаптаційні заходи, як частина реабілітаційного процесу, допомагають родинам учасників АТО пережити травмуючи події, подолати кризи в сімейних стосунках, відновити повноцінне спілкування. Так, протягом року заплановано провести низку інтерактивних сімейних програм: серія майстер- класів для всієї сім’ї, заняття з кваліфікованими інструкторами на скеледромах і ролердромах міста, загальноміський сімейний пікнік; фестиваль сімейної спортивної рибної ловлі, велопробіги до Дня Добровольця та Дня Захисників та Захисниць України, а також тематичні сімейні заходи до дня святого Миколая та Нового року.

Ділимось досвідом реалізації програма «Турбота»Під час заходу у КМДАЗа круглим столом зібрались представники Департаменту соціальної політики, мережі центрів соціальних служб, Центру допомоги учасникам антитерористичної операції і партнерськими організаціями та громадських організаційЗ презентації щодо підсумків діяльності за напрям омом