Головна > Новини > «Шлях до себе»: у Київському міському центрі соціальних служб відбувся арт-практикум «Глинотерапія Душі: профілактика емоційного вигорання»

«Шлях до себе»: у Київському міському центрі соціальних служб відбувся арт-практикум «Глинотерапія Душі: профілактика емоційного вигорання»

28 січня 2022 року на базі Київського міського центру соціальних служб відбувся арт-практикум на тему: “Глинотерапія Душі: профілактика емоційного вигорання”. Своїм досвідом із фахівцями мережі Центрів соціальних служб столиці ділилася практичний психолог, арт-терапевт Вікторія Віткалова. Зустріч була спрямована розуміння того, як інтегрувати глину в практичну роботу з клієнтом, а також на можливості використання глинотерапії у напрямі профілактики емоційного вигорання спеціалістів. «Глина є одним з найкращих інструментів для такої профілактики при роботі з людьми допомогаючих професій – зауважує Вікторія Віткалова- «Віддаючи багато людям, треба завжди залишати щось для себе. Глина дає можливості можливості знайти шлях до себе, зрозуміти себе і тому краще зрозуміти інших».

Вдячні особисто Інни Івженко, Вікторії Віткаловій та ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії» за творчий пошук та нові можливості для спеціалістів мережі Центрів соціальних служб м. Києва!

Учасники арт-практикумуУ творчому пошукуВедуча зустрічі практичний психолог, арт-терапевт Вікторія ВіткаловаВідриваємо себе через роботу з глиною