Головна > Новини > Опановуємо практичні навички надання першої допомоги

Опановуємо практичні навички надання першої допомоги

12  та 13 лютого 2022 року спеціалісти відділів підвищення професійних компетенцій працівників надавачів соціальних послуг та методичного забезпечення соціальної роботи Київського міського центру соціальних служб взяли участь у  12 годинному тренінгу Товариства Червоного Хреста України по навчанню населення наданню першої допомоги. В ході навчання фахівці знайомились із новими знаннями та опановували нові корисні навички, зокрема, дізнались про принципи надання першої допомоги, відновне положення та серцево-легеневу реанімацію, допомогу при порушенні прохідності дихальних шляхів, кровотечі, ранах, травмах, опіках та обмороженні, а також транспортування постраждалого.

«Одним з найважливіших завдань для нас  тепер є практичне відпрацювання навичок надання першої допомоги. І це напрацьовується лише з часом. В подальшому у планах ми будемо передавати свій досвід далі» – зазначає начальник відділу підвищення професійних компетенцій працівників надавачів соціальних послуг КМЦ Скоренко Лариса.

Київський міський центр соціальних служб висловлює щиру вдячність Національному Товариству Червоного Хреста України за можливість підвищення власних професійних компетенцій.

Під час навчання
Під час навчання
Опановуємо практичні навички надання першої допомоги
Опановуємо практичні навички надання першої допомоги