Головна > Новини > Новини КМЦ: ділимось досвідом медійного супроводу

Новини КМЦ: ділимось досвідом медійного супроводу

Чим більше компетенцій має фахівець, тим більш швидко та якісно він виконає роботу, навіть, коли, і особливо, коли мова йдеться про взаємодію зі ЗМІ.

Слухали, питали, писали прес-анонси, грали в рольові ігри, дискутували, долали власні перестороги та стереотипи, врешті-решт сміялися- чого тільки не було під час семінару «Особливості взаємодії зі ЗМІ щодо висвітлення заходів соціального спрямування». Захід проходив 22 лютого на базі Київського міського центру соціальних служб. Навчання об’єднало спеціалістів Київського міського та районних центрів соціальних служб та закладів соціальної підтримки, які координують інформаційний напрям.

Фахівці КМЦ ділились власним досвідом та закликали шукати професійний баланс, а також наголошували, що взаємодія з представниками ЗМІ здійснюються на засадах співпраці, відкритості та неупередженості.

Коли і як будуть використовувати отримані знання спеціалісти покаже практика. Разом з тим є розуміння, що сучасний фахівець соціальної сфери столиці-універсальний «солдат» готовий до викликів сьогодення та постійний професійний розвиток.

Створюємо «пост-прес-реліз»