Головна > Новини > Працівники мережі Центрів соціальних служб столиці закінчили «Школу тренерів – Базовий курс. Модуль 1»

Працівники мережі Центрів соціальних служб столиці закінчили «Школу тренерів – Базовий курс. Модуль 1»

«Практика! Практика! Практика!»- ось що попереду чекає на спеціалістів із соціальної роботи столиці, які протягом трьох днів опановували знання та відпрацьовували навички як проводити тренінг. Захід проходив на базі Київського міського центру соціальних служб з 16 по 18 лютого. Своїм величезним досвідом щодо проведення тренінгів з колегами ділилася Андруховіч Альона, яка є радницею з питань сімейних форм виховання у МБО БФ “СОС Дитячі Містечка України” та з 2004 року проводить тренінги для кандидатів у прийомні батьки та батьки – вихователі ДБСТ, спеціалістів соціальної сфери з питань захисту прав дітей по різним регіонам України та за її межами; автор власних тренінгових програм.

В ході навчання фахівці знайомилися з особливостями навчального процесу під час тренінгу, дізнавалися про характеристики ефективного тренера, його базові компетенції та їх розвиток, опановували форми, методи та засоби навчання, випрацьовували навички ефективної комунікації та роботи з «проблемними» учасниками та потенційно складними ситуаціями в тренінгу.

Найважливіше, що на навчальному тренінгу спеціалісти отримали можливість відпрацювати базові тренерські навички роботи з групою. Подалі у «випусників» «Школи тренерів» клопітка робота щодо проведення власних тренінгів. Бажаємо успіхів та наснаги!

Ми всі-одна команда!Знайомимось із стилями тренераУчасниками навчання стали працівники мережі ЦСС м. КиєваСвоїм досвідом ділиться Альона Андрухович