Головна > Новини > «Разом проти насильства!»

«Разом проти насильства!»

Під таким девізом 14 та 15 лютого 2022 року проходило навчання для спеціалістів районних центрів соціальних служб м. Києва щодо специфіки проведення групових занять типової програми для постраждалих осіб затвердженої Наказом міністерства соціальної політики України від 13.10.2021 №587.

Впродовж двох днів спеціалісти мали можливість дізнатись про особливості групової форми роботи із постраждалими особами від домашнього насильства. Своїм досвідом з колегами ділилася методист КМЦ Монастирецька Тетяна, яка вдало впроваджувала таку програму протягом минулого року на базі Київського міського центру соціальних служб.

Фахівці РЦСС столиці отримали вичерпні знання про основні норми законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі, а також про види відповідальності за його вчинення; механізм формування насильницької поведінки, надано знання як сприяти постраждалій особі у розвитку емоційного та когнітивного усвідомлення поведінкових паттернів насильницької та ненасильницької поведінки. Також вони отримали інформацію щодо сприяння у розумінні постраждалою особою особистісних потреб та способів їх задоволення; дізнавалися як сприяти у формуванні готовності до зміни життєвої ситуації, виходу із кола насильства та розробити разом із постраждалою особою план особистої безпеки.

Результатом навчання, що буде продовжено наприкінці лютого, стане отримання сертифікатів про проходження програми фахівцями, що дасть змогу найближчим часом впроваджувати набутий досвід на базі районних центрів соціальних м. Києва.

А організатор заходу- Київський міський центр соціальних служб висловлює вдячність за можливість проведення навчання гостинному Vcentri HUB, що на вул. Володимирська, 51 б.

Під час навчання у Vcentri HUBСвоїм досвідом з колегами ділиться методист КМЦ Монастирецька ТетянаПрацюємо в рамках типової програмиТриває групова робота