Головна > Новини > «Гостинна столиця – єдина родина – вільна Україна!»

«Гостинна столиця – єдина родина – вільна Україна!»

«Всіх нас, українців, зі святом сім’ї! Бажаємо мирного неба, щастя та гарного настрою – родина Ч. з Харкова привітала через «Пошту сімейних побажань» учасників заходу «Гостинна столиця – єдина родина – вільна Україна!». Багато теплих слів, посмішок та позитиву було в цей день на заході, що відбувся у Київському національному зоопарку, 14 травня, напередодні Міжнародного дня сім’ї. Організатором заходу виступила Служба у справах дітей та сім’ї КМДА, у партнерстві з Київським міським центром соціальних служб, Київським міським центром «Родинний дім».

Заступник голови КМДА Марина Хонда привітала учасників заходу, поспілкувалася з дітьми, почула їх побажання та зазначила: «Єдине наше спільне бажання це наша родина, це наша Україна!».

200 осіб із числа отримувачів соціальних послуг мережі Центрів соціальних служб м. Києва з числа сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщених осіб, сімей учасників АТО та військовослужбовців ЗСУ не тільки поспілкувалися з тваринами, але й долучились до роботи інформаційного майданчику щодо соціальних послуг мережі центрів соціальних служб столиці України, отримали можливість порадитися із психологом Київського міського центру соціальних служб.

Із задоволенням діти та батьки взяли участь у роботі творчих локацій та сімейних патріотичних творчих майстерень «Родинний оберіг» (виготовлення національного оберегу – підкови на щастя), «Аутентичний сувенір» (розпис дерев’яних ложечок для дітей учасників), «Дерево Перемоги» (прикрашання макетів дерев спеціальними листочками із закликами/побажаннями до скорішої перемоги!), «Суперпазл України» (складання пазлу – справжньої мапи України, де кожен регіон виконаний як окрема деталь), «Браслети «єднання» (виготовлення браслетів із різнокольорових стрічок), «Квіткова галявина» (учасники виготовляють тюльпани блакитного та жовтого кольорів із використанням техніки орігамі).

Сім’ї під час гри-квесту «Особлива сім’я» виконали прості завдання під час прогулянки зоопарком, що допомагали їм знайти цікаві факти про тварин та об’єднатися як сім’я. У якості приємного сюрпризу кожна команда отримувала спеціальний жетон на порцію корму для тварин контактного зоопарку. Також від партнерів заходу- МГО «Національна організація Скаутів України» та святої церкви «Нове Життя» сім’ї отримали продуктові набори.

Важливою особливістю заходу стала участь сімей з територій, що окуповані, та з місць, де зараз йдуть активні бойові дії. Також цьогоріч потужна команда організаторів посилилась і волонтерами з числа переселенців (дякуємо Альоні та Андрію), а також членами родини працівників Київського міського центру соціальних служб (вдячні родині Анастасії Бендюженко).

«Прогулянка у зоопарку у Міжнародний день сім’ї – не розвага, а важливий, потрібний крок для кожної сім’ї для покращення власного емоційного стану, акумуляції сил та внутрішнього спокою. Окрім того, турбота про тварин також позитивно впливає на формування гармонійного мікроклімату у родинних стосунках. Захід «Гостинна столиця – єдина родина – вільна Україна!» – це в першу чергу можливість для сімей підзарядити «життєві батарейки», покращити власний емоційний стан, отримати щирі позитивні емоції від контакту із природою та весною» – зазначає директор Служби у Справах дітей та сім’ї КМДА Валерій Танцюра.

«Дерево перемоги»Організатори заходуВідвідування контактного зоопаркуПодарунки для сімей від партнерів заходуПрацює інформаційний майданчик КМЦНа захід завітала заступник голови КМДА Марина Хонда