Головна > Новини > Мобільні бригади соціально- психологічної допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства столиці передають свій досвід

Мобільні бригади соціально- психологічної допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства столиці передають свій досвід

“Комплексно, своєчасно, дієво”- саме під таким гаслом відбулось навчання для фахівців центрів соціальних служб, які працюють в мобільних бригадах соціально- психологічної допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства.

Наталія Цвєткова, координаторка проектів в МБФ “Українській фундації громадського здоров’я” цікаво виклала матеріал щодо особливостей функціонування мобільної бригади соціально- психологічної допомоги. Зокрема, мова йшла про базові поняття роботи мобільної бригади, правила безпеки персоналу, алгоритм реагування на випадок насильства спеціалізованими службами підтримки; розглядали, що взагалі включає в себе комплексне надання соціально- психологічної допомоги. Також фахівці отримали інформацію щодо основ кризового втручання та його динаміку, про складання плану безпеки постраждалої особи.

Отже, в майбутньому очікуємо на плідну роботу та практичних результатів у сфері надання допомоги постраждалим особам від домашнього насильства.

Під час навчання для фахівців центрів соціальних службЗахід проходив в онлайн форматі