Головна > Новини > Онлайн зустріч «Діти. Літо. Місто»

Онлайн зустріч «Діти. Літо. Місто»

До Міжнародного дня захисту дітей Київський міський центр соціальних служб за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА організував проведення онлайн зустрічі для батьків: «Діти. Літо.Місто».

Як дитині не втратити літо? Що можна і потрібно зробити батькам для організації відпочинку дитини в місті та ще й в умовах військового стану?! Навіть, у такій здавалось би безвихідній ситуації є вихід. Про користь зміни діяльності та дієві способи залучення дітей до змістовного дозвілля поговоримо з психологом, начальником відділу Київського міського центру соціальних служб Любою Лоріашвілі.

Зустріч відбудеться в онлайн форматі. Запрошуємо усіх охочих долучитися до актуальної розмови 1 червня 2022 року об 11:00 та о 13:00. Посилання на захід: https://us06web.zoom.us/j/82681144225. У першій частині зустрічі поговоримо про сталість режиму дня дитини, про ритуали, у другій особлива увага буде приділена грі як провідному виду діяльності дітей. Ми поглянемо на неї як на важливу складову формування та зміцнення прив’язаності, рушійної сили розвитку, опанування нових навичок тощо.

“Саме ігрова діяльність може слугувати індикатором емоційного самопочуття дитини, проживання складного досвіду і через гру ми можемо надати дитині необхідну підтримку та допомогу”, – зауважує Любов Лоріашвілі.