Головна > Новини > У Києві відновлено роботу з проведення в очному форматі навчання за програмою навчання фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення комерційної діяльності

У Києві відновлено роботу з проведення в очному форматі навчання за програмою навчання фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення комерційної діяльності

«Доброго дня, майбутні колеги» – саме з такого вітання учасників зазвичай розпочинається навчання, що проходить на базі Київського міського центру соціальних служб в рамках навчального курсу за програмою навчання фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення комерційної діяльності. В ході навчання протягом 2 днів спеціалісти КМЦСС інформують з питань надання послуги з догляду професійно, зокрема, про особливості надання та обліку соціальної послуги вдома, щодо здійснення паліативної допомоги, домедичної допомоги, взаємодії з іншими фахівцями та службами, щодо управління стресом та запобігання вигоранню.

Це вже 4 група з початку року, яка об’єднує 19 мешканців столиці. Процес навчання не був зупинений ні на хвилину. Загалом протягом 2022 року навчання пройшли 60 осіб. А місяць тому 33 особи з числа тих, хто мав практичний досвід щодо здійснення догляду, пройшли екзамен у дистанційному форматі та отримали Довідку. Наразі зараз Київським міським центром соціальних служб продовжується розробка та вдосконалення онлайн платформи для проведення навчання.

Звертайтеся за отримання інформації щодо процесу навчання до спеціалістів Київського міського центру соціальних служб за телефонами (044) 456 67 59, (096) 0149586 з 9.00 до 18.00 з понеділка по п’ятницю.

Нагадуємо, процедура навчання та організації надання послуги догляду регламентується Постановою КМУ №1040 від 06.10.2021 року «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі», Постановою КМУ №430 від 01.06.2020 року «Про затвердження Порядку підготовки та перепідготовки фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності», Наказом Міністерства соціальної політики №131 від 15.03.2021 «Про затвердження Типової програми навчання фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності».

Під час відпрацювання практичних навичокНа курсі надається інформація щодо надання домедичної допомогиНа базі КМЦ відновлено навчання фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення професійної діяльностіВчимося надавати послугу професійно!