Головна > Новини > «Поринемо у літо»

«Поринемо у літо»

«Смачні» миттєвості відпочинкової програми для дітей або «чарівне» молоко для маленьких мешканців столиці

«Яке смачнюче молоко! Ніби як вдома» – 7-річна Даринка замрійливо ласує молоком. Її емоції із задоволенням підхоплюють діти навколо: «Може воно «чарівне»?!? Здається так небагато треба, щоб подарувати дітям моменти захвату, щастя та спокою. Разом з тим це так важливо, щоб вони були, бо з таких моментів і складається «дитяче» життя.

Над тим щоб весело та корисно діти провели свій час постійно замислюються організатори відпочинкових програми з денним перебуванням дітей з сімей отримувачів послуг мережі центрів соціальних служб м. Києва. Діти вже почали відвідувати захопливі майстер-класи, змістовні екскурсії, а попереду ще так багато цікавого.

Ну, а підкрипити сили для продовження активностей дають можливість обіди та несподівані ласощі, яким стало для дітей цьогоріч молоко. КМЦСС висловлює вдячність Гуманітарному штабу КМДА та мережі волонтерів-рестораторів за смачні та поживні смаколики для дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Нагадуємо, відпочинкові програми з денним перебуванням дітей з сімей отримувачів послуг мережі ЦСС м. Києва працюють на базі окремих закладів мережі центрів соціальних служб, а також підліткових клубів за місцем проживання Печерського району та Київського міського центру «Родинний дім».

Під час майстер-класу з домедичної допомогиПоринемо у літо!«Ласувати- не переласувати». Смачні миттєвості відпочинкової програми дітей у Святошинського районуСміттевоз, який діти зустріли на кіностудії ім. О. Довженка, викликав неабиякий захват.