Головна > Новини > Дозвілля дітей-важлива справа! Кожен день-це можливість

Дозвілля дітей-важлива справа! Кожен день-це можливість

Швидко спливають насичені подіями та емоціями літні дні відпочинкової програми для дітей отримувачів послуг мережі ЦСС м. Києва. Сьогодні у нашому «Калейдоскопі подій» організоване дозвілля на базі Київського міського центру соціальних служб:

«Можливо серед вас майбутні Сікорські, Патони та Корольови?»-«Ой, а хто це?». Отже, учасники відпочинкової зміни поринули у чудовий та захопливий світ науки, освіти, космосу та авіації. Нещодавно вони відвідали Музей Київського національного університету імені Сікорського «КПІ», який було відкрито до 100-річчя університету.

Відкрили для себе нове усі: керівники дитячої групи були здивовані тим, що площа Київської філії університету по розмірам тотожна трьом Ватиканам. Дітей вразила комплектація музею, наприклад, моделі першого гелікоптера масового виробництва та гелікоптер для десантних операцій. До слова, багато експонатів можна було випробовувати на собі, що викликало найбільше загальне захоплення.

Попереду нові зустрічі, цікаві та корисні знайомства, що приносять розвиток, задоволення та враження, заставляють розкрити себе або просто замислитись. Цим літом кожен візьме з цієї відпочинкової програми свій ресурс. Дні спливають, а треба встигнути багато! Крокуємо далі!

Біля експонатів Музей Київського національного університету імені Сікорського «КПІ»Слухаємо екскурсовода!Найцікавіше у музеї- можливість доторкнутись до експонатів!Під час відвідування музею