Головна > Новини > «За лаштунками кіностудії». Миттєвості відпочинкової програми

«За лаштунками кіностудії». Миттєвості відпочинкової програми

«Час на студії завмер – нам зустрілись статуї, що мали виконувати роль декорацій в фільмі, зйомки якого планувались на початок березня» – таку картину зустріли учасники відпочинкової програми для дітей, що триває на базі Київського міського центру соціальних служб, коли відвідували кіностудію ім. Олександра Довженка.

Але діти та керівники дитячих груп зосередились на позитиві та нових моживостях. Біля входу у кіностудії знаходиться славнозвісний Довженківський сад. Існує традиція – на честь свого першого фільму кожен режисер саджає дерево. Діти отримали завдання від працівників кіностудії і рахували дерева- вийшло 250 насаджень!

Окрім зйомок власних фільмів кіностудія надає послуги іншим кіно- та телекомпаніям у роботі над виробництвом їх продукції (в декораціях одної з них й пощастило побувати). На території кіностудії чотири знімальні павільйони, учасники екскурсії побували в найбільшому (він вважається одним з найбільших у Європі).

А ще дітей та дорослих вразив сміттєвоз, що працював на кіностудії. Усі отримали унікальну можливість спробувати себе в ролі сміттєзбиральника – вкрай важлива та корисна для суспільства робота.

Вдячні працівникам кіностудії за унікальну можливість для наших дітей проринувши за лаштунки дізнатися нове та цікаве.

У кабіні сміттєвозаОпановуємо нові знанняПід час екскурсії на кіностудіюВикористовуємо кожну хвилину х користю!