Головна > Новини > Начальник Служби у справах дітей та сім’ї Валерій Танцюра столиці побував на закритті відпочинкової програми для дітей в Оболонському районі столиці

Начальник Служби у справах дітей та сім’ї Валерій Танцюра столиці побував на закритті відпочинкової програми для дітей в Оболонському районі столиці

Спільним хороводом дітей, батьків та організаторів під пісню «Ой, у лузі червона калина…» завершилась перша таборова зміна соціальної відпочинкової програми для дітей молодшого шкільного віку, що проходила на базі Оболонського районного центру соціальних служб (вул. Полярна, 7-А).

«Висловлюємо вдячність батькам, що довірили нам дітей, вдячні за їх виховання. А діти висловлюють вдячність організаторам зміни» – підсумував 14 червня на закритті зміни начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Валерій Танцюра.

Відпочинкові програми були організовані мережею Центрів соціальних служб м. Києва за сприяння Служби у Справах дітей та сім’ї КМДА. Вони працювали на базі Київського міського та 7 районних центрів соціальних служб, підліткових клубів за місцем проживання Печерського та Подільського районів та Київського міського центру «Родинний дім». Поблизу усіх обраних приміщень при комунальних дитячих закладах в районах Києва, функціонують укриття для розміщення дітей під час повітряної тривоги.

Протягом двох тижнів, поки тривали зміни, загалом соціальні працівники разом з педагогами створили дружній простір для 200 дітей різних категорій – отримувачів соціальних послуг. Першими учасниками програм стала малеча з сімей у складних життєвих обставинах, які тимчасово переселись із зони бойових дій і знайшли самостійно місце проживання в громаді Києва.

«Наші соціальні відпочинкові програми дали можливість покращити психоемоційний стан в родинах, батьки отримали змогу приділити час власному здоров’ю та відновити свої сили, а діти – організоване змістовне дозвілля та спілкування з однолітками в безпечних умовах», – зазначає Валерій Танцюра.

Зауважимо, що 9 перших відпочинкових програм – це результат консолідації ресурсів установ як державного, так і громадського сектору. «Творчі майстерні» були чудово оснащені завдяки зусиллям ГО «Всеукраїнська Ліга Українських Жінок», соки та іграшки передані «Гуманітарним штабом КМДА», гарячі обіди отримані від волонтерської групи, що працює у мережі волонтерів-рестораторів та World Central Kitchen. Під супроводом турботливих та досвідчених дорослих – фахівців соціальних служб, діти відвідували цікаві заходи, створювали власні шедеври на творчих локаціях, змагатися у спритності та розумі під час ігор та відпочивали.

В другій половині червня соціальні відпочинкові програми продовжать свою роботу. Також планується відкрити відпочинкові програми у Дніпровському та Шевченківському районах Києва.

Валерій Танцюра на закритті зміниУчасники відпочинкової зміни в Оболонському районіУ хороводі діти, батьки та організаториТанок-подарунок від випускників зміни