Головна > Новини > “Я – Маріуполь”

“Я – Маріуполь”

«Тепло. Душевно. Відкрито. Доброзичливо» – саме такі враження справив на фахівця із соціальної роботи Київського міського центру соціальних служб Цісар Ірину хаб «Я -Маріуполь», що нещодавно відкрився у столиці за підтримки КМДА. Інформаційно- гуманітарний центр всебічної допомоги для переселенців з Маріуполя “Я – Маріуполь” надає послуги силами переселенців, зокрема, на базі хабу працює дитяча кімната з вихователем, двічі на тиждень видають продуктові набори, на місці можна скуштувати гарячий обід, отримати гуманітарну допомогу речами, а також допомогу у працевлаштуванні, проконсультуватись з юридичних та психологічних питань тощо.

Учора спеціалісти, які працюють на у Будинку надання соціальних послуг на вул. Довженка, 2, з ознайомчим візитом відвідали хаб та знайшли шляхи співпраці щодо розширення гуманітарної допомоги, розказали про можливості роботи районних центрів соціальних служб, а також висловили готовність посприяти на рівні КМЦ наданню психологічної підтримки як отримувачам послуг хабу, так і, за потребою, працівникам. Фахівець Центру «Право на здоров’я» Остапчук Ганна поінформувала про діяльність центру, його послуги для підлітків та жінок, в тому числу і у напрямі профілактики та попередження домашнього насильства, розказала про діяльність «Соціальної квартири».

Це тільки початок співпраці, в подальшому більш ґрунтовне налагодження взаємодії заради тих, хто був вимушений покинути власну домівку.

Нагадуємо: хаб «Я –Маріуполь» працює за адресою: ст.м. «Олімпійська», вулиця Антоновича, 39; понеділок – субота з 8.00 до 18.00.

Налагоджуємо взаємодію!Під час візиту у центрі «Я-Маріуполь»У дитячій кімнатіПосланець від КМЦ фахівець із соціальної роботи Цісар Ірина