Головна > Новини > У столиці стартувала друга зміна відпочинкової програми для дітей

У столиці стартувала друга зміна відпочинкової програми для дітей

20 червня відбулося відкриття другої табірної зміни «HAPPY KIDS» соціальної відпочинкової програми для дітей молодшого шкільного віку, яку організовує Оболонський районний центр соціальних служб.

Такі відпочинкові програми у столиці організовані мережею Центрів соціальних служб м. Києва за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА. Вони працюють на базі 7 районних центрів соціальних служб, підліткових клубів за місцем проживання Печерського та Подільского районів та Київського міського центру «Родинний дім», Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Солом’янського району.

На відкриття зміни з подарунками та привітаннями завітали почесні гості: Голова Оболонської районної державної адміністрації Кирило Фесик, начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Валерій Танцюра, заступник голови «Всеукраїнська Ліга Українських Жінок» Марія Петрова, керівництво Київського міського та Оболонського районного центрів соціальних служб.

Цього літа вже відбулася перша відпочинкова зміна, яка об’єднала 200 дітей, що мешкають зараз у столиці. «У нас є діти з «гарячих точок»: Краматорська, Попасної та ін. міст. Під час першої зміни ці діти спочатку були закриті для спілкування. Першими і з задоволенням бігли укриття при сигналі тривоги. Поступово вони заспокоювалися, ми бачили суттєві зміни у поведінці, але розуміли, що їм потрібно ще трохи часу для адаптації- турботливо зазначає фахівець із соціальної роботи Оболонського РЦ Вікторія Середа.- Саме тому прийняти рішення запросити цих дітей на другу зміну».

Організатори відпочинкової програми взяли найкраще з досвіду першої зміни та планують втілити його під час другої. Діти продовжуватимуть не тільки спілкуватись та відпочивати, але й надалі будуть відвідувати цікаві місця та озброюватись корисними знаннями.

Перша така цікава зустріч відбулася вже під час відкриття зміни. Владислав Певнєв та Владислав Бойчук, представники полку Президента України та фонду «Відновлення та реконструкції України» провели майстер-клас з домедичної допомоги. «А тепер найцікавіше-практика!». І діти з зосередженістю та захватом почали відпрацьовувати «один-на одному» отримані знання.

Попереду нові дитячі відкриття та досягнення! Поринемо у літо!

Відпрацьовуємо навичкиОрганізатори зміни на чолі з начальником Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Валерієм ТанцюроюПодарунок від дітей-танокПід час майстер-класу з домедичної допомогиУчасники відпочинкової програми разом організаторами та головою РДА К. ФесикомВ ході спілкування