Головна > Новини > Можливість зростати у професіоналізмі-це надважливо

Можливість зростати у професіоналізмі-це надважливо

З метою надання якісних послуг дітям та сім’ям, які зазнали травматичного досвіду, Київський міський центр соціальних служб звернувся за підтримкою до Міжнародного Інституту Післядипломної освіти щодо проведення навчання по роботі з травмою для психологів мережі Центрів соціальних служб столиці.

Завдяки можливості навчатися за даною програмою наші спеціалісти надаватимуть психологічну допомогу дітям їх батькам за американськими стандартами.

11 психологів соціальних служб міста Києва 20 червня 2022 року розпочали навчання в Міжнародному Інституті Післядипломної освіти за програмою «Клінічне консультування дітей та підлітків», яка ліцензована МОН (наказ МОН від 15.05.2019р. №509-Л).

«Така співпраця наразі є дуже вчасною, враховуючи, що зараз наші працівники надають психологічну допомогу дітям в умовах війни. Ми дуже вдячні Інституту (https://www.facebook.com/CenterOpenDoors)

за таку можливість та сподіваємось на подальшу співпрацю»-зазначає начальник відділу Київського міського центру соціальних служб Любов Лоріашвілі.