Головна > Новини > Подаруємо дітям літо або особливості оздоровлення -2022

Подаруємо дітям літо або особливості оздоровлення -2022

Війна, тривоги, стреси… Але літо для дитини має бути періодом відпочинку, оздоровлення та перезавантаження. В цей непростий момент Київський міський центр соціальних служб організував оздоровлення юних мешканців столиці у мальовничій гірській місцевості.

5 липня з Центрального залізничного вокзалу 52 дитини разом з організаторами відбули на відпочинок та оздоровлення. Швидко промайнули хвилюючі миті відправки. Попереду у них таборові пригоди, де усіх чекають яскраві емоції, свіже повітря, лагідне озеро та басейн, нові друзі, спілкування та змагання. Час вніс свої корективи у програму відпочинку: діти візьмуть участь у конкурсі малюнка «Дякуємо нашим захисникам і захисницям!», у конкурсі малюнка на асфальті «Разом до перемоги» та ін.

За кошти міського бюджету отримали можливість оздоровитися дітей з числа отримувачів пслуг мережі Центрів соціальних служб м. Києва, зокрема, діти та молодь з інвалідністю за відсутності медичних показань та здатних до самообслуговування; діти-сироти, діти з багатодітних сімей; діти з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах; діти, позбавлені батьківського піклування; діти один з батьків яких загинув (пропав без вісти) у районі проведення військових дій або помер внаслідок поранення отриманого в районі військових дій; діти учасників бойових дій, діти один з батьків яких загинув або помер внаслідок поранення під час масових акцій громадянського протесту; діти, постраждалі внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій; діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків.

Ми чекаємо від відпочивальників яскравих фото, адже попереду у них багато цікавого, і сподіваємось юні кияни сповнені енергії та незабутніх вражень будуть з задоволенням згадувати свій літній відпочинок.

На вокзалі під час відправленняВ очікуванні хвилюючого від’їзду на відпочинок