Головна > Новини > Набуваємо нових знань!

Набуваємо нових знань!

У місті Києві стартує освітній проєкт з підготовки тренерів в галузі соціальної сфери по роботі з наслідками травмуючи подій. Вже відбулась зустріч працівників мережі центрів соціальних служб м. Києва та представників Ізраїльської коаліції по роботі з травмою (ITC – Israel Trauma Coalition), міжнародна освітня команда якої навчатимуть столичних соціальних працівників. Подія сталась завдяки домовленостям між Київською міською державною адміністрацією та Посольством Держави Ізраїль в Україні і являється складовою масштабного проєкту «Регіональний тренінговий центр». Проєкт діє в різних регіонах України та націлений на підготовку спеціалістів, які працюють в першій лінії надання допомоги населенню – медиків, освітян, соціальних працівників. Саме в Києві в планах підготувати команду 25 тренерів з числа представників мережі центрів соціальних служб, які в перспективі мають навчати та підвищувати компетенції соціальних працівників столиці як державного і недержавного секторів щодо кризового реагування (стресостійкості) на травмуючі події.

Учасників зустрічі привітав Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні посол Держави Ізраїль в Україні пан Міхаель Бродськийпан Міхаель Бродський, який зазначив про гуманітарну підтримку України з боку Держави Ізраїль в ході воєнних дій починаючи з 2014 року до теперішнього часу та про те, що досвідом, який має його країна в організації надання допомоги населенню як медичної так соціально-психологічної готові ділитись і надалі.

Київський проєкт розпочався за підтримки заступника голови Київської державної адміністрації та у співпраці з Управлінням гендерної рівності Департаменту соціальної політики КМДА.

Звернення до учасників навчання Надзвичайного та Повноважного посолу Держави Ізраїль в Україні пана Міхаеля Бродського
Звернення до учасників навчання Надзвичайного та Повноважного посолу Держави Ізраїль в Україні пана Міхаеля Бродського
Під час семінару у КМЦ
Під час семінару у КМЦ