Головна > Новини > «Піднебесся»-2022. Разом заради дітей!

«Піднебесся»-2022. Разом заради дітей!

Літні таборові пригоди для дітей продовжуються! Нещодавно скінчилась непроста, яскрава та барвиста, за словами організаторів «унікальна» зміна табору «Піднебесся», що проходила у пгт. Козин Київської області. Найкраще було взято з досвіду проведення попередніх років табору. Як і зазвичай діти малювали, танцювали, займалися спортом, проходили різноманітні квести, грали та випробували себе. Надовго запам’ятається їм і відпочинок біля річки, і риболовля, і дискотеки, і душевні вечори біля вогнища під гітару, і вечерні заходи.

«Табір є унікальною можливістю для дітей відчути трохи спокою та щастя – зазначають організатори – Громадська організація «Молодіжна організація «Відрада» – Як і зазвичай табір є наметовим, але на території проведення відпочинку є бомбосховище, а ще на початку зміни діти отримали всі необхідні інструктажі з техніки безпеки та евакуації в разі повітряної тривоги.

Учасниками табору є діти Києва та Київської області та внутрішньо переміщені особи. Можливість оздоровити дітей отримали багатодітні сім’ї, діти з числа родини учасників АТО/ЗСУ, що проживають в столиці.

Ми вдячні нашим захисникам, що маємо таку можливість дати відпочинок дітям, а нашим партнерам за те, що зробили його більш змістовним та комфортним».

Табір проходив за фінансової підтримки Shelter.Ukraine. Гуманітарний штаб КМДА надав солодощі та охолоджуючі напої у вигляді чаю та какао, Київський міський центр соціальних служб забезпечив надання соціально-психологічної підтримки дітям, зустрічі з цікавими людьми. А наші добрі друзі ГО «Всеукраїнська Ліга Жінок України» допомогла з перевезенням учасників та надала корисні подарунки на згадку учасникам.

У таборі діти змогли або вдосконалити, або ознайомитись із Скаутськими та туристичними навичками під час майстер-класів по в‘язанню вузлів, розпалюванню вогнищ, основам медичної допомоги, занять «на виживання», а також отримати багато інших цікавих та корисних знань.

Завдяки злагодженій співпраці державних та громадських організацій діти, що проживають у столиці, провели незабутні дні у таборі «Піднебесся». Літо триває! Поринемо у нього!

Загальне фото учасників таборуМалюємо для захисників УкраїниПляжні активності у розпаліНайкраще-біля намету