Головна > Без рубрики > “Людина є тим, що вона їсть”

“Людина є тим, що вона їсть”

      Справедливість цього виразу підтвердили дієтологи під час нещодавньої зустрічі з мамами, які виховують дітей з інвалідністю, яку організував Київський міський центр соціальних служб.

      Відомо,  що їжа впливає не лише на фізіологічне здоров’я людини, а й на психічне, зокрема на настрій і функціонування мозку, зокрема, і у сьогоднішній стресових реаліях. Так, мозок потребує 20% від усієї енергії, яку виробляє наш організм, тому треба забезпечувати його поживною їжею. Що і коли корисно споживати, чи може наш звичний раціон грамотно насичувати організм про це і багато  отримувачам послуг розповіли дієтологині з клініки Наталії Самойленко.

       Матері змогли дізнатися більше про  збалансоване харчування та його особливості від Софії Шпак, а про важливість уважного ставлення до того чим харчуються у сім’ї розказала Олена Зінченко. Висловлюємо вдячність нашим досвідченим експертам! Очікуємо на нові цікаві та корисні  зустрічі!

     Більше по темі на інформаційному носії Асоціації дорослого та дитячого харчування https://www.facebook.com/fooodassociation.com.ua/.