Головна > Без рубрики > 12 серпня-Міжнародний день молоді

12 серпня-Міжнародний день молоді

   Цьогоріч Україна відзначатиме цей день вперше разом з усім світом в Міжнародний день молоді. Наразі День молоді — свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики.

    До 2022 року День молоді в Україні відзначали в останню неділю червня. Свято мало б бути вже 26 червня 2022 року, однак, з урахуванням ініціативи молодіжних рухів і організацій України та щоб підтримати інтеграцію української молоді до європейської спільноти, в Україні змінили дату святкування Дня молоді.

     Відтепер, з 1 січня 2022 року, День молоді в Україні щороку буде відзначатися 12 серпня, у відповідності з указом Президента України. В Україні 26 червня 2022 року відзначимо День молодіжних і дитячих громадських організацій України.

     День молоді — свято, що покликане звернути увагу на інтереси і прагнення молодого покоління. У цей день зазвичай проводять різні заходи, спрямовані на підтримку ініціатив молодіжних організацій, конкурси, свята. У День молоді влаштовують концерти, фестивалі та різні розважальні заходи. Молодіжні організації проводять ярмарки та конференції.

     Київський міський центр соціальних служб має довгу та цікаву історію співпраці з молодіжними об’єднаннями та організаціями. Результатом такої  взаємодії стала ціла низка традиційних заходів, в тому числі щодо пропаганди здорового способу життя у молодіжному середовищі, популяризації волонтерського руху серед молоді.