Головна > Новини > Вітаємо з Днем Державного прапора України та з Днем Незалежності України!

Вітаємо з Днем Державного прапора України та з Днем Незалежності України!

   День Державного прапора України — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня. На загальнодержавному рівні свято встановлено указом Президента України Леоніда Кучми №987/2004 «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004. Цей указ було доповнено Указом Президента України Віктора Ющенка №602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року N987», яким було засновано підняття Прапора України у День Державного прапора України і під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів.

    День Незалежності України — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі. Дата відзначається відповідно до Постанови Верховної Ради України від  5  червня 1992 року.

    24 серпня відбулося відновлення української незалежності. Зараз ми виборюємо її усі разом. Ми єдині! Ми вільні! Усі працюємо заради перемоги на своєму фронті! Працюємо заради Незалежності!