Головна > Новини > Анонс занять зі скелелазіння для ветеранів, воїнів та їх сімей

Анонс занять зі скелелазіння для ветеранів, воїнів та їх сімей

      Анонс! У суботу, 10 вересня на скеледромі  «SPACE» (вул. Степана Бандери, 8), а 11 вересня у залі boulder space (м.Лісова, вул. Кіото, 25), відбудуться заняття зі скелелазіння. Увага! Запрошуються мешканці столиці, а саме: ветерани військовослужбовці і членів їхніх сімей, сім’ї загиблих Героїв, та тих, які перебувають у полоні або зникли безвісти.

     Якщо бажаєте приєднатися до нас на інтерактивних заходах попередньо  обов’язково!!! запишіться за телефоном: 068 125-94-12 (Тетяна Устінова, Київський міський центр соціальних служб). Розклад зустрічей 10 вересня: група №1, реєстрація в залі 15:30 – 16:00, заняття 16:00- 17:30; група №2, реєстрація в залі 17:00 – 17:30, заняття 17:30- 19:00.

   Заняття проходять в рамках соціально-адаптаційних інтерактивних заходів за програмою «Турбота. Назустріч киянам» для ветеранів, військовослужбовців і членів їхніх сімей, родини  загиблих Героїв, та тих, які перебувають у полоні або зникли безвісти, які організує  Київський міський центр соціальних служб.

   Минулого року сім’ям так полюбилися заняття на скеледромі, що ми вирішили продовжувати ці активності. Цього року у нас буде більше зустрічей і  можливостей. Хочемо подякувати за це компанії 12Climb (OneTwoClimb) – популяризаторам скелелазіння як масового виду спорту серед дітей в школах та серед дорослих.

     Цього року, 27 серпня сім’ї учасників бойових дій відвідали скеледром Funattic, який розміщено в ТЦ «Мармелад» за адресою: вул. Борщагівська, 154. Funattic – це найбільший та найсучасніший боулдерінговий зал в Україні, що технічно  відповідає світовим стандартам, як в частині площин для скелелазіння, так і в частині страхувальних матів. Тільки подивіться, який комфорт і простір! Тут буде цікаво і дітям, і дорослим. Сторінка Інстаграм: @funattic_climb. Фотографіями з цієї зустрічі ми хочемо поділитися з вами.