Головна > Новини > Майстер- клас на Київському велотреці: яскраві барви сьогодення

Майстер- клас на Київському велотреці: яскраві барви сьогодення

    “Діти зовсім не вміли кататися, але вже через 5 хвилин сіли і поїхали не велосипеді. Дякую інструктору! Ми всі дякуємо за чудову можливість бути тут!”- саме такими були відгуки після першого майстер- класу з велоспорту. Захід відбувся 30 серпня на Київському велотреці та об’єднав ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей та родини військовослужбовців. Організатором зустрічі став Київський міський центр соціальних служб в рамках соціально-адаптаційних інтерактивних заходів за програмою «Турбота. Назустріч киянам».

      Майстер-клас подарував як учасникам, так і організаторам багато яскравих емоцій. Київський велотрек – один з найстаріших велотреків Європи, розташований неподалік вулиці Богдана Хмельницького (вул. Липинського, 15). Циклодром, відбудований у 2017 році, вразив своєю величчю і одночасним затишком. Отже, всі підтвердили, що навіть просто побувати на Київському велотреку – це вже подія!    Зазвичай на велотреку проходять навчальні заняття і професійні змагання. В середині розташована рампа трюкових елементів, а по коло – різні доріжки зі зміненими рельєфом, що дає можливість спробувати себе на різних маршрутах.

    Протягом місяця такі майстер- класи будуть продовжуватися. Запрошуємо сім’ї ветеранів і військовослужбовців відвідати майстер- класи з велоспорту. Є можливість приєднатися всім бажаючим!    Важливо! Якщо хочете долучитись до нас на інтерактивних заходах –  обов’язково попередньо запишіться за телефоном: 068 125-94-12 (Тетяна Устінова, Київський міський центр соціальних служб).