Головна > Новини > Соціальний календар: 29 серпня-день День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за Незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Соціальний календар: 29 серпня-день День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за Незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

     День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України — пам’ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня. Вшановуються військовослужбовці і учасники добровольчих формувань, які загинули, відстоюючи Незалежність України.

     24 серпня 2019 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про затвердження пам’ятного дня. Дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі — дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року.

      Підтримка учасників, ветеранів та членів сімей учасників АТО/ООС, військовослужбовців ЗСУ є одним з провідних напрямів діяльності мережі Центри соціальних служб столиці.

    Памя’єтаємо загиблих! Шануємо та пишаємось ними!